Tilbake til ledige stillinger

Grafisk designer

En av våre grafiske designere skal ut i foreldrepermisjon, og i den anledning trenger vi en dyktig vikar. Vikariatet er 60 % stilling, fra 13. januar 2026 til 30. oktober 2026. ASKO reklame er en del av ASKO VEST og NorgesGruppen.

Vi er en selvstendig avdeling med syv fast ansatte som holder til i ASKO VEST sine lokaler i Arnadalen, Indre Arna. Vi søker en allsidig grafisk designer med god kunnskap og erfaring i bruk av både digitale og trykte medier.

Ønskede kvalifikasjoner

  • Relevant utdannelse og/eller relevant arbeidserfaring
  • God kjennskap til innholdsproduksjon og profesjonell bruk av sosiale medier
  • Erfaring med Adobe Creative Cloud (først og fremst InDesign, Photoshop, Illustrator og After Effects)
  • God skriftlig norsk framstillingsevne
  • Arbeider godt selvstendig og i team
  • Strukturert og nøyaktig, og har god gjennomføringsevne
  • Serviceinnstilt og kundeorientert

Arbeidsoppgaver

  • Utvikle og publisere innhold i ulike digitale kanaler, bl.a. sosiale medier
  • Utarbeidelse av trykte oppdrag
  • Delta i digital trykkproduksjon

Vi kan tilby:

  • Godt arbeidsmiljø
  • Gode velferdsordninger som helseforsikring, firmahytter, kantine og aktiv bedriftsidrett
  • Spennende arbeidsoppgaver og moderne arbeidsverktøy

Søknadsfrist: 10. november.

Spørsmål om stillingen kan rettes til leder for ASKO reklame Kjersti Eikeland, tlf 90 93 68 61 Etter samtykke fra aktuelle kandidater vil bakgrunnskontroll bli gjennomført av Semac AS.

ASKO har tradisjoner for leveranser av mat tilbake til 1866 og er i dag en moderne logistikkbedrift med over 4 000 ansatte. ASKO omfatter 13 regionale ASKO-selskaper, lokalisert fra Lillesand i sør til Tromsø i nord, samt sentrallagre og samlastingsterminal på Vestby i Viken. ASKO er engrosvirksomheten til Norges ledende handelshus, NorgesGruppen, og leverer til både dagligvare- og serveringsmarkedet.